Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Terapie Dermalogica

Podstawą naszej terapii jest konsultacja i profesjonalna analiza skory twarzy techniką Face Mapping, obrazująca stan zdrowia i kondycję cery, na wyniku tej analizy nasz specjalista tworzy kurację celującą w sedno potrzeb. Szereg istotnych szczegółów tworzy wyjątkową atmosferę relaksu, towarzyszącą klientowi, który oddaje swoją skórę w ręce wykwalifikowanego specjalisty.

Terapię rozpoczynamy od relaksującego rytuału wyciszenia dzięki kojącym właściwościom kompozycji esencjonalnych olejków roślinnych. Klient owinięty w specjalny kokon, poddaje się aromatycznej inhalacji i rozpoczyna niepowtarzalne doświadczenie, jakim jest zabieg Dermalogica.

Po dokładnym, dwustopniowym oczyszczeniu skóry, odbywa się specjalistyczna analiza skóry, mająca na celu rozpoznanie stanu zdrowia i kondycji skóry. Mapa twarzy dziel skórę na 14 stref. Dla kosmetyczki jest to ważny etap, pozwalający na opracowanie indywidualnej terapii.

Terapia Ultra Calming: wysoce skuteczne antidotum na wrażliwą skórę, terapia łagodząca pieczenie, zaczerwienienie, przynosi ulgę przy trądziku różowatym, czy podrażnieniu powstałym przy eksfoliacji skóry. Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Połączenie kompleksu Ultra Calming z wyciągami roślinnymi zapewnia wyjątkowo skuteczną osłonę przed dalszymi podrażnieniami skóry. Wspomaga procesy odbudowy skóry.

                                                                             Cena 130-150 zł

Terapia nawilżająca: zabiegi te przywracają skórze komfort, zapewniając właściwy poziom nawilżenia. Redukują zmarszczki, szorstkość skóry czy uczucie ściągnięcia. Działają chłodząco i odświeżająco. Energetyzują skórę i przywracają naturalną barierę hydrolipidową.

Cena 130 -150 zł
Strefa kosmetyki profesjonalnej

Terapia Age Smart: Intensywna terapia przeciwstarzeniowa oparta o system innowacyjnych produktów stworzonych na postawie zaawansowanych badań, skupionych na kontroli reakcji biochemicznych, które prowadzą do starzenia się tkanek. Widocznie wygładza, rozświetla i odżywia skórę zwiększając jej napięcie tkankowe.

 Cena 150-190 zł

Terapia MediBac: To pierwsza profesjonalna kuracja zaprojektowana pod kątem pielęgnacji i leczenia skóry osób dorosłych z trądzikiem pospolitym. Każdy produkt wchodzący w skład systemu Medi Bac zawiera unikalną kompozycję substancji o działaniu oczyszczającym, kojącym i regenerującym by jak najskuteczniej walczyć z trądzikiem zapobiegając jednocześnie przedwczesnemu starzeniu się skóry. 

Cena 130-150 zł

Terapie występują oczywiście jako ukierunkowane zabiegi na konkretny problem lub mogą być sprzężone ze sobą w przypadku kilku problemów skóry.