Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Derma Solution - mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia to niechirurgiczna metoda wykorzystywana od lat w medycynie. Stosowana dla regeneracji, poprawy wyglądu skóry. Dzięki dostarczeniu w głąb skóry aktywnego preparatu poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm tkanek. Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów.

Mezoterapia mikroigłowa  z wykorzystaniem Dermapena i preparatów Derma Solution Purles

Derma Solution to  linia francuskiej firmy Purles, której powstanie zostało zainspirowane najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej, bazuje na mocnych stężeniach produktowych oraz ich dostarczaniu w głębsze warstwy skóry za pomocą mikronakłuć lub sprzętu Mesotherapy Ultra System – tutaj czynnikiem wprowadzającym składniki aktywne w głąb skóry jest impuls prądu -połączenie jonoforezy i fonoforezy powoduje głęboką penetrację bez uszkodzeń skóry . Innowacyjne receptury wykorzystują zaawansowane substancje aktywne działają synergicznie i kompleksowo. Bazują na rewolucyjnych składnikach takich jak: komórki macierzyste, DMAE, peptydy dotychczas dostępnych tylko dla lekarzy, gwarantują optymalną odpowiedź na indywidualne potrzeby skóry , w widoczny sposób walcząc z upływem czasu. Pobudzają procesy odnowy zniszczonych z wiekiem struktur.

Linia spełnia wyrafinowane oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, klienta poszukującego kompletnej pielęgnacji dającej spektakularne i długotrwałe efekty. Zabiegi wykonywane są zarówno na twarz jak i na ciało, szczególnie polecamy na brzuch i na biust.  

Anti-aging Skin Therapy

Częstotliwość: jako pojedynczy seans upiększający  lub 6-10 zabiegów w serii

Wskazania: Zabieg rekomendowany do terapii skóry dojrzałej, w szczególności odwodnionej, z widoczną utratą jędrności, zmarszczkami mimicznymi.

Cel: Odmładzająco –nawilżająca ceremonia na twarz i szyję. Przywraca skórze sprężystość, redukuje zmarszczki i poprawia poziom nawilżenia

Cena 220 zł


Strefa kosmetyki profesjonalnej

Firming  Skin Therapy

Częstotliwość:  jako pojedynczy seans upiększający lub 6-10 zabiegów w serii

Wskazania: Zabieg rekomendowany do terapii skóry o obniżonej elastyczności

Cel: Ujędrniająca ceremonia przywracająca sprężystość i napięcie skóry: wzmacnia jak również zapewnia jej kompleksową pielęgnację.

 Cena 220 zł

Vitamin C  Skin Therapy

Częstotliwość: jako pojedynczy seans upiększający lub 6 zabiegów w serii

Wskazania: Pielęgnacja rekomendowana dla każdego rodzaju skóry w szczególności szarej i zmęczonej, jak również z problemem naczyniowym

Cel: Intensywna terapia oparta na bezcennych właściwościach witaminy C o stężeniu 20%. Regeneruje podnosi poziom nawilżenia, spowalnia procesy zainicjowane przez szkodliwe działanie wolnych rodników, wygładza, wyrównuje koloryt cery.

Cena 220 zł

Anti Time Skin Therapy

Częstotliwość:  jako pojedynczy seans upiększający  lub 6-10 zabiegów w serii
Wskazania: Zabieg rekomendowany do terapii skóry dojrzałej, w szczególności odwodnionej, z widoczną utratą jędrności, zmarszczkami mimicznymi.

Cel: Odmładzająco –napinający skórę, stymuluje skórę do odnowy oraz wspomaga produkcję kolagenu i elastyny

Cena 220   zł

Po zabiegach polecamy również maskę kolagenową (płat)  zawierającą aż 92% kolagenu lub maskę biocelulozową ze śluzem ślimaka

Mezoterapia mikroigłowa w zabiegach na ciało

Uzyskujemy efekty spłycenia rozstępów na brzuchu, piersiach, udach czy pośladkach. Następuje znacząca poprawa w jędrności i redukcji wiotkiej skóry  na tych obszarach. 

Jedna część ciała w serii                                                          Cena 80 zł