Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Lifting, botoks i laminacja rzęs

Pozwól sobie poczuć się pewnie i kobieco nawet bez codziennego malowania rzęs!
Botox rzęs i keratynowe laminowanie rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie naturalnych rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości. Zabieg nie ma nic wspólnego z doczepianiem sztucznych rzęs.
Nie ma potrzeby używania zalotki do nadania im kształtu czy też konieczności doklejania sztucznych. Oszczędza to nasz czas i pieniądze.
Zabieg jest semipermamentny ponieważ działa na rzęsy, które aktualnie mamy na oczach, a to oznacza, że wraz z wzrostem i wypadaniem kolejnych rzęs nasze podkręcone rzęsy będą się wymieniać na proste.
Jeśli więc Twoje naturalne rzęsy są cieniutkie i proste, albo gdy z różnych powodów nie możesz lub nie chcesz poddawać się zabiegowi przedłużania i pogrubiania rzęs to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Lash botox wypełnia wszystkie szczelinki i nierówności rzęs nawilża i pogrubia rzęsy, zawiera witaminy i minerały, które działają odżywczo i regenerująco na włos. Aktywne składniki preparatu Botox mają cudowne właściwości na włos, odżywiają, odmładzają, wzmacniają rzęsy i stymulują ich wzrost. Preparaty są niezwykle bezpieczne i zawierają naturalne składniki. W laminowaniu odżywiamy rzęsy za pomocą keratyny, która uzupełnia braki w rzęsach i je pogrubia. Rzęsy pokrywamy keratyną - delikatną osłoną, dzięki czemu zyskają dodatkową objętość. Podczas laminowania na rzęsy nakładany jest specjalny preparat barwiący, który je przyciemnia i sprawia, że są bardziej wyraziste

Danuta Bugno zaprasza na zabieg w Oknach Natury SPA Chrzanów


Cena: 140 zł 
Czas: 1h


Strefa kosmetyki profesjonalnej

EFEKTY ZABIEGU:
Po zabiegu rzęsy są widocznie podkręcone, nawilżone, miękkie i błyszczące. Dzięki wprowadzeniu pigmentu możemy również wzmocnić ich kolor. Efekt ten utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy – nawet do 8 tygodni. Nie wszystkie rzęsy rosną w tym samym czasie, dlatego najlepszy efekt gęstych, długich rzęs powinien być widoczny przez 4 do 6 tygodni po zabiegu W następstwie zabiegu nie występują ani uczulenie ani podrażnienie, nie licząc przypadków indywidualnej nadwrażliwości na preparaty używane do zabiegu,brak uczucia ciężkości, dyskomfortu.
DLA KOGO ZABIEG:
-dla osób z prostymi rzęsami
-dla osób , których naturalne rzęsy rosną w dół
-dla osób z opadającą powieką, "smutnym okiem"
-dla osób ceniących naturalny wygląd,
-dla kobiet chcących podkręcić oraz pogrubić swoje naturalne rzęsy
-dla kobiet chcących wyprostować, zdyscyplinować zbyt pokręcone rzęsy zwłaszcza w kącikach zewnętrznych,
-dla osób z osłabionymi i zniszczonymi rzęsami
-dla osób,których rzęsom nic nie brakuje lub na przykład chcą zaoszczędzić chwilę rano na tuszowaniu ich.