Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Henna roślinna Nikk Mole

Henna Roślina(Pudrowa) Nikk Mole

Jest to barwnik roślinny produkowany z liści i pędów rośliny zwanej lawsonią bezbronną.  To farbka roślinna, otrzymywana poprzez sproszkowanie liści lawsonii.

Stosowana jest nie tylko w celach estetycznych, poprawiających nasz wygląd i pewność siebie, ale również zapewniającym włoskom ochronę i połysk. Dzieje się tak, ponieważ henna pokrywa włoski twardniejącą warstwą ochronną, w związku z czym zapewnia im trwałość, jak również pogrubia je uzupełniając wszelkie pęknięcia. Henna Nikk Mole nadaje brwią piękne pudrowe wykończenie.

Skóra oraz włoski brwi są oczyszczane, peelingowane oraz odtłuszczane w pierwszej fazie zabiegu, aby henna mogła jak najlepiej zadziałać. Następnie wykonujemy geometrie brwii, nakładamy henne roślinną Nikk Mole i regulujemy kształt. Na koniec nakładamy olejek, który również będzie działał wzmacniająco i odżywczo na włoski brwi.

Zabieg  najlepiej wykonywać regularnie aby odbudowywać i odżywiać włoski brwi raz w miesiącu.

Efekt utrzymuje się na skórze  do 12 dni natomiast na włoskach może nawet do 4 tygodni. Końcowe rezultaty również zależeć będą od tego w jakiej kondycji posiadamy skórę oraz włos.

Koszt -70zł