Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

R Fine - czysty kwas hialuronowy

R-Fine®  jest produktem uzupełniającym poziom nawilżenia i elastyczności skóry, który pod wpływem procesu starzenia znacznie się obniża. Hialuronian sodu jest substancją naturalnie występującą w komórkach skóry. Z wiekiem ilość tej substancji zmniejsza się, czego rezultatem są pojawiające się zmarszczki. R-Fine uzupełnia deficyt hialuronianu sodu.

Korzyści stosowania hialuronianu sodu

Hialuronian sodu jest istotą zdrowiej tkanki i może znacznie spowalniać proces starzenia. R-Fine®  jest preparatem, który dzięki swym właściwościom rewitalizuje skórę i zatrzymuje jej młody wygląd:

 • nawilżenie
  Hialuronian sodu to istotny element w trójwymiarowej strukturze składników macierzy zewnątrzkomórkowej. R-Fine®  dostarcza skórze z oznakami starzenia hialuronian sodu, zwiększając jej gęstość i przywracając jędrność.
 • fibroblasty
  Hialuronian sodu przywraca idealne fizjologiczne środowisko do wzmożonej proliferacji i migracji fibroblastów.
 • oczyszczające działanie antyrodnikowe
  Hialuronian sodu dzięki specyficznej strukturze chemicznej, masie cząsteczkowej oraz stężeniu kwasu, skutecznie chroni fibroblasty przed cytotoksycznym działaniem wolnych rodników.
 • wypełnienie
  R-Fine®  daje natychmiastowe rezultaty wypełniające i napinające skórę.
Wskazania

R-Fine®  zalecany jest w celu ogólnego odmłodzenia i zagęszczenia skóry twarzy, szyi, dekoltu i grzbietów dłoni. Może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Szczególnie polecany u pacjentów: -palących -prowadzących intensywny tryb życia, narażonych na stres -o poszarzałej i pozbawionej blasku skórze -o zniszczonej promieniowaniem UV skórze (przedawkowanie słońca i solarium) - prewencyjnie dla każdego Najlepsze rezultaty uzyskuje się przy zastosowaniu zabiegu mezolift preparatem R-Fine w przypadku skóry suchej, ale zastosowany dla skóry tłustej pomaga jej odzyskać świeży, naturalny wygląd skóry.

Częstotliwość zabiegów:

początek kuracji 2-3 zabiegi w odstępie 2-4 tygodni, zabiegi podtrzymujące/korygujące co 2-3 miesiące.

                                                                                                                       Cena: 590 zł