Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Zabiegi medycyny estetycznej

Nasze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to skuteczność, bezpieczeństwo i EFEKT. Efekt, który osiągamy szybko, który daje natychmiastowe zadowolenie ze swojego wyglądu. Postawiliśmy na światowe marki, dołączyliśmy do grona renomowanych klinik, które stosują najlepsze produkty - certyfikowanych marek jak Revitacare i pHformula.
Revitacare to zdobywca prestiżowej nagrody Perła Dermatologii Estetycznej. Produkty te wykorzystujemy w zabiegach mezoterapii igłowej. Osiągamy szybki efekt spłycenia  zmarszczek, wygładzenia, promiennej skóry, znaczącego napięcia. Jest to zabieg wyjątkowo skuteczny i jednocześnie całkowicie bezpieczny, pobudzający nasze naturalne procesy. Nie tracimy naturalnego wyglądu, uwydatniamy naturalne piękno!
Zabiegi Resurfacingu pHformula dzięki swoim leczniczym właściwościom i wysokiej skuteczności zyskały sporą popularność. Resurfacing pHformula skupia się na leczeniu głównych problemów skóry takich jak starzenie, przebarwienia, trądziki i chroniczne zaczerwienienie. To INNOWACJA - PROFESJONALIZM - SKUTECZNOŚĆ to tylko niektóre synonimy RESURFACINGU.