Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Strefa SPA

Proponujemy Państwu szereg zabiegów relaksacyjnych, które mają za zadanie odstresować, przywrócić równowagę i energię życiową. To ceremonie i masaże z różnych stron świata bazujące na: doznaniach dotykowych, aromatoterapii oraz unikalnych produktów pielęgnacyjnych firmy Kurland . Nasze zabiegi nacechowane są holistycznym podejściem czyli brakiem standaryzacji a bardziej skupieniem się na całościowym traktowaniu człowieka i pomocy w rozwiązywaniu konkretnych problemów jak :stres, złe samopoczucie, problemy zdrowotne. W czasie Waszej wizyty będziemy się starać poprawić Państwa kondycję dostosowując zabiegi do stawianych nam celów.

W ofercie mamy masaże relaksacyjne, ceremonie spa łączone z masażami oraz biosauną czy seansami w inhalatorium w strefie relaksu.

Ceremonie na ciało

To dłuższe zabiegi, które składają się z różnych czynności wykonywanych po sobie mają dostarczyć konkretne efekty pielęgnacyjne ale przede wszystkim zrelaksować umysł i ciało.  

Ceremonie Kurland

KURLAND to jedna z najbardziej pożądanych marek światowego wellness & spa. To preparaty oparte na składnikach naturalnych. Marka ta wyznacza absolutnie nowe kierunki w profesjonalnym spa, bowiem wszystkie produkty końcowe tworzone są z półproduktów bezpośrednio przy kliencie. Zapewnia to niespotykane i niezwykle ceremonialne podejście do zabiegów spa. Co więcej, każdy z preparatów powstaje przy ścisłej współpracy z szeroką grupą lekarzy i naukowców. Dlatego wszędzie tam, gdzie pojawia się marka Kurland klient otrzymuje nie tylko efekt upiększający, ale również niezwykłe wartości terapeutyczne.

Cermonie Kurland w Oknach Natury to przede wszystkim zapachy orientu począwszy od aromatycznych przypraw po mieszanki olejowe i ziołowe. Dodatkowo każdy zabieg rozpoczynamy od aromatycznego okładu na szyję i dekolt, który już od początku wprowadza Państwa w odpowiedni nastrój.