Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Stretching

Pozbądź się bólu na zajęciach STRETCHINGU Nowość w Oknach Natury Day SPA Chrzanów

Rozciąganie mięśni (stretching) jest niezwykle istotnym elementem w utrzymaniu naszego ciała w równowadze, zarówno psychicznej jak i fizycznej. Ćwiczenia te mają zbawienny wpływ na cały aparat ruchu, zwiększając zakres ruchomości w stawach, wzmacniając ścięgna, powodując lepsze ukrwienie mięśni, rozluźnienie i zwiększenie ich elastyczności. Ponadto, dzięki uwalnianiu nagromadzonego w mięśniach napięcia, pozwalają na wyciszenie, złagodzenie negatywnych skutków, oddziałującego na nas stresu, nabranie dystansu, oddechu i energii do życia. 

Stretching polega na świadomej pracy z ciałem. Na nasze zajęcia może przyjść każdy, ponieważ nie jest istotnym to, z jakiego poziomu zaczynamy, czy jesteśmy początkujący i ćwiczenia te są dla nas nowością, czy wręcz przeciwnie. Ważnym jest, by słuchać własnego ciała przy ich wykonywaniu, a z pewnością po czasie odczujemy zwiększenie komfortu życia, pozbędziemy się bólu, czy też wielu uciążliwych dolegliwości.

Spotkania rozpoczynamy od krótkiej rozgrzewki w rytm muzyki, niezwykle istotnych ćwiczeń, jakimi są ćwiczenia oddechowe, następnie czas na część właściwą, a na koniec chwilę wyciszenia. Zajęcia będą trwały od 1h do 1.30h; prowadzone w miłej atmosferze, w kameralnych, pięcioosobowych grupach.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą ręcznika oraz ubranie się w wygodny, niekrępujący ruchów strój.

Cena jednostkowa przy zakupie karnetu na 10 wejść - 15 zł

Cena pojedynczych zajęć - 20 zł