Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Masaż sportowy

Nasze Spa oferuje Państwu również zabiegi Masażu sportowego, który jest nieodłącznym elementem treningu każdego sportowca, zarówno zawodowego, jak i tego stawiającego pierwsze kroki w tej dziedzinie, czy też uprawiającego sport czysto rekreacyjnie i dla przyjemności. Masaż sportowy jest także integralnym systemem odnowy biologicznej. W stosowanych technikach wiele podobieństw można doszukać się z klasycznym masażem leczniczym, jednak różnicująca jest tu siła bodźca oraz energiczność.

Masaż sportowy ma bardzo szerokie spektrum działania, wykorzystuje się go podczas przygotowań zawodnika do maksymalnego wysiłku, do podtrzymania efektów, wypracowanych w trakcie trwania treningów, do usuwania efektów zmęczenia, szybszej i bardziej skutecznej restytucji, do usuwania nadmiernych napięć mięśniowych, likwidacji powstałych kontuzji czy też radzeniu sobie z zespołem opóźnionego bólu mięśniowego (DOMS), błędnie interpretowanego przez niektórych jako popularne „zakwasy”.

Na każdym etapie uprawiania sportu istnienie potrzeba odmiennego postępowania, dlatego też można wyróżnić wiele rodzajów masażu sportowego, takie jak masaż treningowy, przed zawodami, startowy, powysiłkowy czy podtrzymujący. Nasze indywidualne podejście do każdego przypadku pozwoli Państwu na otrzymanie usług na najwyższym poziomie.

Cena 80 zł masaż częściowy