Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Masaż Leczniczy

Masaż leczniczy, który pragniemy Państwu zaproponować, to połączenie niezwykle skutecznych w pracy z ciałem technik, wywodzących się z wielu różnych odmian masaży. Nie działamy według utartego schematu, gdyż najważniejsza dla nas jest poprawa zdrowia klientów, którzy nam zaufali, dlatego też wszystkie nasze starania ukierunkowane są na to, by sprostać indywidualnym potrzebom każdego z osobna.

Nasze doświadczenie i nieustannie poszerzane umiejętności pozwoliły na stworzenie masażu, opartego na postępowaniu klasycznym, zawierającego elementy między innymi masażu segmentarnego, punktowego, pracy na tkankach głębokich czy poizometrycznej relaksacji mięśni, co w odpowiednim zestawieniu i dopasowaniu, przyczynia się do lepszego funkcjonowania całego aparatu ruchu, zmniejszenia nadmiernego napięcia mięśniowego, odprowadzeniu z organizmu zalegających toksyn oraz zniwelowania dolegliwości bólowych w wielu jednostkach chorobowych. To tylko część korzyści zdrowotnych wynikających z oddania się w ręce naszych specjalistów.

Każdy klient, jeżeli wyrazi taką chęć, uzyska wiele cennych informacji, dotyczących możliwości autoterapii, czyli samodzielnej pracy w domu, podnoszącej efektywność spotkań.

Cena 80-120 zł (wyższa cena w przypadku masażu dwóch partii ciała). W karnecie 6 masaży cena za serie 400 zł