Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Nasz zespół

Jesteśmy profesjonalistami ale i pasjonatami wellness i myślimy, że odczujecie tą dobrą energię przekraczając próg naszego SPA. 

Pracują tutaj  osoby, które starają się postrzegać człowieka jako jedną całość, dlatego staramy się nie tylko oferować zabiegi ale również doradzamy jak osiągnąć dobrostan, zredukować stres... poczuć się lepiej i zdrowiej,

Ewelina i Michał Kościelny


Kilka słów o sobie……


Ewelina Pławecka - recepcjonista, stylistka, makijażystka, wokalistka

"Jestem absolwentką prywatnej szkoły wizażu i stylizacji Beauty Art Beaty Małachowskiej w Krakowie. Moją pasją od lat są makijaże, charakteryzacja i śpiew. Interesuje się również modą i współczesnymi trendami. Wolny czas poświęcam swoim pasjom oraz dwóm córkom, które są dla mnie wszystkim. Jestem osobą która zawsze konsekwentnie realizuje swoje cele, otwartą na nowe wyzwania i wiedze."


Ewelina Kościelny - kosmetyczka, masażystka, zabiegi kształtujące sylwetkę, instruktor masaży relaksacyjnych, porady dietetyczne, naturoterapia, ziołolecznictwo, badania STRD, terapia czaszkowo-krzyżowa oraz gral, refleksoterapia

"Przygodę z branżą spa rozpoczęłam już 8 lat temu zakładając Day Spa w Rudnie, miejsce to rozwijało się w zawrotnym tempie, dlatego postanowiłam, że nadszedł czas na  rozwój firmy i znalezienie osób, które czują to co ja - czyli pasjonatów. Tak, to co robię jest moim życiem - przyjemnością czerpania jej z kontaktu z drugim człowiekiem, niesienia mu pomocy i radości z przemiany i poprawy zdrowia, samopoczucia. Robię wszystko aby to miejsce nie  było bez  serca....bez pasji przebywania z drugim człowiekiem. Profesjonalizm z sercem empatią i zrozumieniem dla każdego, który przychodzi do nas. Właśnie takie  miejsce chciałam stworzyć, pełne ciepła i ludzi którzy świetnie się tu czują"

Danuta Bugno - kosmetolog, masaże relaksacyjne, kształtujące sylwetkę, zabiegi na ciało

Jestem absolwentką studiów kosmetologicznych, które ukończyłam w 2015 roku w Krakowskiej szkole im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w specjalizacji kosmetologia medyczna. Zdobyłam doświadczenie poprzez praktyki, staż oraz szkolenia. Swoją wiedzę wciąż systematycznie pogłębiam już nie tylko z zakresu kosmetologii medycznej ale również z zakresu  technik masaży. 

Pasjonuje się również wizażem oraz modą. W wolnym czasie lubię relaksować się czytając książki lub oglądać filmy.

Do zakresu moich umiejętności wchodzi między innymi biała kosmetyka, mezoterapia mikroigłowa jak i igłowa, peelingi chemiczne oraz zabiegi na ciało.

Sonia Sierka - masażysta. Ukoję wasze ciało i duszę dzięki masażom leczniczym, zabiegom na ciało, masażom relaksacyjnym

Do swojej pracy podchodzę z zaangażowaniem. Masaż interesował mnie od zawsze. Swoje umiejętności w dziedzinie masażu zdobyłam w dwuletniej szkole policealnej oraz na kursach doszkalających. Jestem osobą otwartą, lubiącą pomagać ludziom a najbardziej cieszy mnie to, że dzięki mojej pracy mogę zobaczyć uśmiech na twarzach moich klientów co dla mnie jest bezcenne!

Karolina Świder - masażysta, fizjoterapeuta. Harmonijne masaże lecznicze i relaksacyjne, zabiegi kształtujące sylwetkę, masaż kobido

Z fizjoterapią jestem związana od 6 lat. Zdobyłam wykształcenie w tej dziedzinie oraz nieustannie wzbogacam swoje doświadczenie. W moich terapiach królują nie tylko masaże lecznicze ale również relaksacyjne. Zapalnikiem, który pchnął mnie w kierunku masażu było pragnienie sprawiania ludziom przyjemności i zapewnienia ulgi w dolegliwościach. Empatia to moim zdaniem jedna z najważniejszych cech w tej pracy, jest swoistym fundamentem. Wobec każdej osoby staram się być elastyczna i przyjazna aby każda forma kontaktu przebiegała w miłej atmosferze i satysfakcjonowała obie strony. Niesienie pomocy drugiemu człowiekowi to nie tylko mój cel zawodowy ale również stanowi ważny fragment mojego życia.

Katarzyna Lorenc kosmetolog, masażystka, zabiegi kształtujące sylwetkę, dietetyk koordynator spa

Jestem absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie, gdzie zdobyłam kwalifikacje z dziedziny kosmetologii i masażu. Posiadam 2 letnie doświadczenie w zawodzie kosmetologa oraz masażystki. Systematycznie rozwijam swoje umiejętności i wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i seminariach naukowych dotyczących tych obu dziedzin. Mogę więc zaprosić Państwa na relaksacyjne masaże ajurwedyjskie, hawajskie, balijskie, autorskie Okien Natury oraz masaż tajski oraz specjalistyczne masaże lecznicze. Jestem certyfikowanym specjalistą w zakresie zabiegów medycyny estetycznej i zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i na ciało. Cechuje mnie dokładność, świadomie podpisuje się swoim nazwiskiem pod wykonywaną pracą. Do każdego podchodzę indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Kosmetologia i masaż są moją wielką pasją i zarazem hobby. Poza pracą lubię zwierzęta, dobry film oraz nowości kulinarne.”