Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Nasz zespół

Jesteśmy profesjonalistami ale i pasjonatami wellness i myślę, że odczujecie to Państwo w momencie przekroczenia naszych progów. Poszukiwania osób, które będą tworzyć spa w zgodzie z naszą filozofią trwały prawie rok i nie ukrywamy, iż nie było to łatwe zadanie by znaleźć osoby ciepłe, empatyczne i równocześnie z szeroką wiedzą oraz otwartym umysłem. Myślimy, że takie osoby znaleźliśmy, patrząc na zaangażowanie w pracę oraz chęć ciągłej edukacji i poszerzania swojej wiedzy. Możemy śmiało powiedzieć , że to profesjonalistki, które kochają to co robią.

Ewelina i Michał Kościelny


Kilka słów o sobie……


Aneta Gerczyk - masażysta masaże leczniczy, drenaż limfatyczny, masaże relaksacyjne

Masaż jest dla mnie nie tylko pracą ale i pasją, czymś co niezmiennie pobudza moją ciekawość....

"Poprzez swoje umiejętności, energię i zaangażowanie dostosowuje techniki i siłę bodźca w indywidualizacji pracy z pacjentem.  Cały czas poszerzam swoją wiedzę gdyż jest to dziedzina nieustannie rozwijająca się. Prócz klasycznych masaży leczniczych, specjalizuje się również w drenażu limfatycznym, segmentarnym, izometrycznym, tensegracyjnym. Zapraszam również na cudowne masaże relaksacyjne ajurwedyjskie, balijski czy lomi lomi."


Ewelina Pławecka - recepcjonista, stylistka, makijażystka, wokalistka

"Jestem absolwentką prywatnej szkoły wizażu i stylizacji Beauty Art Beaty Małachowskiej w Krakowie. Moją pasją od lat są makijaże, charakteryzacja i śpiew. Interesuje się również modą i współczesnymi trendami. Wolny czas poświęcam swoim pasjom oraz dwóm córkom, które są dla mnie wszystkim. Jestem osobą która zawsze konsekwentnie realizuje swoje cele, otwartą na nowe wyzwania i wiedze."


Katarzyna Lorenc – kosmetolog, masażystka, zabiegi kształtujące sylwetkę, dietetyk koordynator spa

„Jestem absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie, gdzie zdobyłam kwalifikacje z dziedziny kosmetologii i masażu. Posiadam 2 letnie doświadczenie w zawodzie kosmetologa oraz masażystki. Systematycznie rozwijam swoje umiejętności i wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i seminariach naukowych dotyczących tych obu dziedzin. Mogę więc zaprosić Państwa na relaksacyjne masaże ajurwedyjskie, hawajskie, balijskie, autorskie Okien Natury oraz masaż tajski oraz specjalistyczne masaże lecznicze. Jestem certyfikowanym specjalistą w zakresie zabiegów medycyny estetycznej i zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i na ciało. Cechuje mnie dokładność, świadomie podpisuje się swoim nazwiskiem pod wykonywaną pracą. Do każdego podchodzę indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Kosmetologia i masaż są moją wielką pasją i zarazem hobby. Poza pracą lubię zwierzęta, dobry film oraz nowości kulinarne.”

Ewelina Kościelny - kosmetolog, masażystka, zabiegi kształtujące sylwetkę, instruktor masaży relaksacyjnych, dietetyk, naturoterapia

"Przygodę z branżą spa rozpoczęłam kilka lat temu zakładając Day Spa w Rudnie, miejsce to rozwijało się w zawrotnym tempie, dlatego postanowiłam, że czas na większy rozwój i znalezienie osób, które czują to co ja - czyli pasjonatów. Tak, to co robię jest moją pasją, każdy klient, który do nas przychodzi jest ważny, staram się być dla Was nie tylko terapeutką ale i osobą, która wysłucha, doradzi. Nie chciałabym aby to miejsce było bez  serca....bez pasji przebywania z drugim człowiekiem. Profesjonalizm z sercem empatią i zrozumieniem dla każdego, który przychodzi do nas. Właśnie takie  miejsce chciałam stworzyć, pełne ciepła i ludzi którzy świetnie się tu czują"

Danuta Bugno - kosmetolog, masaże relaksacyjne, kształtujące sylwetkę, zabiegi na ciało

Jestem absolwentką studiów kosmetologicznych, które ukończyłam w 2015 roku w Krakowskiej szkole im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w specjalizacji kosmetologia medyczna. Zdobyłam doświadczenie poprzez praktyki, staż oraz szkolenia. Swoją wiedzę wciąż systematycznie pogłębiam już nie tylko z zakresu kosmetologii medycznej ale również z zakresu  technik masaży. 

Pasjonuje się również wizażem oraz modą. W wolnym czasie lubię relaksować się czytając książki lub oglądać filmy.

Do zakresu moich umiejętności wchodzi między innymi biała kosmetyka, mezoterapia mikroigłowa jak i igłowa, peelingi chemiczne oraz zabiegi na ciało.