Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Nasz zespół

Jesteśmy profesjonalistami ale i pasjonatami wellness i myślę, że odczujecie to Państwo w momencie przekroczenia naszych progów. Poszukiwania osób, które będą tworzyć spa w zgodzie z naszą filozofią trwały prawie rok i nie ukrywamy, iż nie było to łatwe zadanie by znaleźć osoby ciepłe, empatyczne i równocześnie z szeroką wiedzą oraz otwartym umysłem. Myślimy, że takie osoby znaleźliśmy, patrząc na zaangażowanie w pracę oraz chęć ciągłej edukacji i poszerzania swojej wiedzy. Możemy śmiało powiedzieć , że to profesjonalistki, które kochają to co robią.

Ewelina i Michał Kościelny


Kilka słów o sobie……

Dawid Kowalski – masażysta, masaże lecznicze i relaksacyjne

Jestem masażystą,  dla którego to nie tylko zawód ale również pasja, której poświęcam większość mojego wolnego czasu,  poszukując  nowości oraz skutecznych rozwiązań aby uczynić moją pracę bardziej efektywną. Nie ograniczam się  do jednego stylu masażu, co pozwala mi na zoptymalizowanie mojej pracy. Masaż lecznicy często kojarzy się z bolesnością,  ja staram się aby  przebiegał jak najmniej boleśnie, nie tracąc przy tym na efektywności. Lubię zgłębiać wiedzę na temat ludzkiego ciała, jego budowy, funkcji,   problemów mogących je dotknąć i sposobów by je zniwelować.  To ciągłe poszukiwanie pozwala mi na dobrą i skuteczną diagnozę.  Największa satysfakcja to fakt, że mogę pomóc i sprawić aby codzienne funkcjonowanie moich pacjentów było przyjemniejsze i łatwiejsze.. Moje zainteresowania oprócz masażu to: sport a szczególnie kalistenika oraz  treningi funkcjonalne. Zapraszam na zabiegi z zakresu masaży leczniczych oraz relaksacyjnych

Katarzyna Lorenc – kosmetolog, masażystka, zabiegi kształtujące sylwetkę, dietetyk koordynator spa

„Jestem absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie, gdzie zdobyłam kwalifikacje z dziedziny kosmetologii i masażu. Posiadam 2 letnie doświadczenie w zawodzie kosmetologa oraz masażystki. Systematycznie rozwijam swoje umiejętności i wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i seminariach naukowych dotyczących tych obu dziedzin. Mogę więc zaprosić Państwa na relaksacyjne masaże ajurwedyjskie, hawajskie, balijskie, autorskie Okien Natury oraz masaż tajski oraz specjalistyczne masaże lecznicze. Jestem certyfikowanym specjalistą w zakresie zabiegów medycyny estetycznej i zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i na ciało. Cechuje mnie dokładność, świadomie podpisuje się swoim nazwiskiem pod wykonywaną pracą. Do każdego podchodzę indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Kosmetologia i masaż są moją wielką pasją i zarazem hobby. Poza pracą lubię zwierzęta, dobry film oraz nowości kulinarne.”

Ewelina Kościelny - kosmetolog, masażystka, zabiegi kształtujące sylwetkę, instruktor masaży relaksacyjnych, dietetyk

"Przygodę z branżą spa rozpoczęłam kilka lat temu zakładając Day Spa w Rudnie, miejsce to rozwijało się w zawrotnym tempie, dlatego postanowiłam, że czas na większy rozwój i znalezienie osób, które czują to co ja - czyli pasjonatów. Tak, to co robię jest moją pasją, każdy klient, który do nas przychodzi jest ważny, staram się być dla Was nie tylko terapeutką ale i osobą, która wysłucha, doradzi. Nie chciałabym aby to miejsce było bez  serca....bez pasji przebywania z drugim człowiekiem. Profesjonalizm z sercem empatią i zrozumieniem dla każdego, który przychodzi do nas. Właśnie takie  miejsce chciałam stworzyć, pełne ciepła i ludzi którzy świetnie się tu czują"

Danuta Bugno - kosmetolog, masaże relaksacyjne, kształtujące sylwetkę, zabiegi na ciało

Jestem absolwentką studiów kosmetologicznych, które ukończyłam w 2015 roku w Krakowskiej szkole im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w specjalizacji kosmetologia medyczna. Zdobyłam doświadczenie poprzez praktyki, staż oraz szkolenia. Swoją wiedzę wciąż systematycznie pogłębiam już nie tylko z zakresu kosmetologii medycznej ale również z zakresu  technik masaży. 

Pasjonuje się również wizażem oraz modą. W wolnym czasie lubię relaksować się czytając książki lub oglądać filmy.

Do zakresu moich umiejętności wchodzi między innymi biała kosmetyka, mezoterapia mikroigłowa jak i igłowa, peelingi chemiczne oraz zabiegi na ciało.