Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

O nas

Nasze SPA prowadzimy w dwóch miejscach w Rudnie i Chrzanowie. Każdy zabieg w naszym spa to unikalny rytuał, z dobranym do charakteru zabiegu zapachem i nastrojową muzyką. Chcemy, żebyście poczuli się tutaj wyjątkowo i w pełni zrelaksowani i to nie tylko korzystając z zabiegów relaksacyjnych ale również z zabiegów kosmetycznych - stworzyliśmy już bowiem własną filozofię SPA i staramy się aby każda Wasza wizyta była odprężająca poprzez nastrój, zapach czy masaż, który jest standardem prawie każdego zabiegu.

Wyróżniają nas indywidualne podejście do każdego klienta, zróżnicowana oferta oparta na zabiegach tradycyjnych i aparaturowych  oraz kosmetykach, które są w czołówce firm na świecie i pozwalają nam dosłownie tworzyć zabieg poprzez indywidualne receptury. To nie jest łatwa droga gdyż zabiegi tworzone niejako przy kliencie wymagają wysokich standardów oraz olbrzymiej wiedzy, którą zdobyliśmy oraz wciąż rozwijamy dla Was.


Holistyczne podejście jest dla nas bardzo ważne.  Na podstawie badań skóry jesteśmy w stanie skutecznie dobrać terapię w gabinecie oraz pielęgnację domową. Jednak oprócz tego staramy się spojrzeć na problem szukając jego przyczyny, czasami trzeba sięgnąć do wiedzy specjalisty z innej dziedziny, a czasami zamiast zabiegu kosmetycznego doradzamy po prostu zabiegi relaksacyjne aby zmniejszyć stres, który i tak spowoduje, iż zabiegi kosmetyczne będą mniej skuteczne. 

Związaliśmy się z  firmami kosmetycznymi oferującymi wysokiej klasy produkty  Dermalogica - amerykańska firma oferująca zabiegi „na receptę”, tworzymy zindywidualizowany zabieg dla każdego klienta poprzedzając go szczegółową analizą skóry Face Mapping,  Purles - marka francuska, zabiegi o unikalnych aromatach a powiązane z nimi zabiegi mikro nakłuwania dają spektakularne efekty, Kurland to  zabiegi komponowane,  gdzie każdy produkt jest tworzony przy kliencie począwszy od peelingów a skończywszy na okładach ziołowych, goszczą u nas również aromatyczne linie kosmetyków oraz zabiegi fimy Organique .  To co Państwu proponujemy to czołówka rynku światowego - kosmetyki najwyższej klasy, który w połączeniu z naszą filozofią i wysokim standardem, nad którym ciągle pracujemy, daje efekt w postaci stale rosnącej ilości klientów, którzy do nas trafiają z polecenia innych osób lub wracają i stają się naszymi stałymi gośćmi.Spójrz przez zaczarowane Okna Natury – Twoja dusza i Twoje ciało staną się piękniejsze!