Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Masaże Ajurwedyjskie

Abhyanga (czyt. Abjanga)

Ajurwedyjski masaż całego ciała ciepłym olejem. Wyrównuje energię, pobudza krążenie krwi i limfy. Oczyszcza organizm z toksyn i złogów. Regeneruje, odmładza, łagodzi bóle mięśni, stawów i kręgosłupa. Masaż łączymy z masażem głowy Shiro Abhyanga lub masażem Udvartana. Najbardziej ekskluzywna wersja to masaż na 4 ręce dostarczający niesamowitych doznań płynących z harmonicznych ruchów wykonywanych prze 2 masażystki.

Cena 150-300 zł (cena uzależniona jest od czasu i rodzajów masaży podczas jednego seansu)Udvartana

Jest szczególnie cenionym masażem przez kobiety. Masaż otwiera kanały krążenia, ułatwia aktywność metaboliczną i poprawia karnację skóry. Zabieg Udvartana pobudza krążenie krwi, wygładza nierówności skóry, działa jak peeling. Udvartana stosowany jest w kuracjach odchudzających, likwidacji zmian celullitowych, chorobowych zmianach skórnych, nadmiernej potliwości i przypadłościach reumatycznych.Śmiało można stwierdzić że seria masaży Udvartana daje efekty porównywalne z zaawansowanymi zabiegami aparaturowymi umożliwiając jednak skuteczne odtoksycznienie organizmu. Oryginalnie w Indiach zalecanych jest 6 masaży w ciągu tygodnia co daje rewelacyjny efekt głębokiego oczyszczenia organizmu. Masaż łączony tak jak w przypadku Abhyangi z masażem głowy Shiro Abhyanga. Polecamy też ekskluzywną opcje na 4 ręce.

Cena: 150 - 300 zł (Cena uzależniona od trwania seansu oraz składu masażu)


Shiro Abhyanga – masaż głowy

Głowa obejmuje najwięcej punktów marmicznych - czyli punkty spustowe spośród wszystkich partii ciała. Masaż głowy pełni bardzo ważną funkcję leczniczą i nie tylko wzmacnia mięśnie i skórę głowy, ale też pobudza naturalne siły organizmu do samouzdrawiania. Masaż ten obejmuje głowę, obręcz barkową oraz górny odcinek kręgosłupa. Odpowiednio dobrane olejki relaksują, wspomagają pamięć i koncentrację, usuwają napięcie psychiczne. Jest pomocny przy usuwaniu bólów głowy, także migrenowych.

Używane w zabiegu oleje zawierają specjalne zioła tj. Amla uważane za sekret pięknych włosów. Faktycznie olej pozostawiony na noc dogłębnie odżywia włosy i skórę głowy. W naszym Day SPA proponujemy połączyć ten zabieg z Netra Vasti czyli płukaniem oka oraz masażem twarzy wówczas tworzy się nam ekskluzywna sesja zabiegów.

cena 70 - 80 zł sam masaż głowy

Shiro Abhyanga z Netra Vasti - płukaniem oka cena 120 zł

Shiro Abhyanga, Netra Vasti i masaż twarzy cena 180 zł