Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Makijaż permanentny

Maja Biduś - wizażysta, kosmetolog

Jestem wizażystą i stylistą. Ukończyłam Szkołę „Artystyczna Alternatywa” z jedynym na roku wyróżnieniem. Dyplom uzyskałam 7 lat temu, choć mam wrażenie, że wizażystą jestem od zawsze. Pod moimi pędzlami znaleźli się m.im : Justyna Kowalczyk, Marika, Aga Zaryan.. oraz niezliczone ilości panien młodych, modelek i modeli, przyjaciółek i znajomych. Współpracowałam z telewizją, różnymi magazynami oraz firmami.

Jestem szkoleniowcem i trenerem prestiżowej marki Dermalogica oraz Purles. Od 3 lat szkolę lekarzy, kosmetologów i kosmetyczki. Podróżuję po całej Polsce szerząc wiedzę na temat procesów skóry, problemów dermatologicznych, składników aktywnych, pielęgnacji gabinetowej i domowej. Regularnie szkolę się w znanych ośrodkach zagranicznych International Dermal Institute. Prowadzę sympozja i wykłady obejmujące tematy z szeroko pojętej kosmetologii.

Jestem linergistką – finalnie udało mi się połączyć wszystkie pasje. Igły i kolory. Skórę i artyzm. Mistrzów tego zawodu cechuje profesjonalizm i dokładność- tego można się nauczyć. Talent plastyczny, wyostrzony zmysł estetyczny, wyczucie proporcji – z tym trzeba się urodzić. Ja mam to szczęście. 
Obecnie współpracuję z gabinetami na terenie woj. śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego.

Jestem artystą plastykiem samoukiem, rysuję głównie twarze, zbliżenia, fragmenty. Preferuję ołówek i farby olejne. Ciągle szukam czasu na rozwijanie tej pasji :)

.....To krótkie przedstawienie tej niesamowitej osoby i wiem, że powierzam Państwa w najlepsze ręce.

Zapraszamy do zapisów

                                                                                   Ewelina Kościelny

Cennik:

BRWI

Ombre - 900 zł

Włos do włosa - 700 zł

Włos plus cień - 900 zł

OCZY

Kreska górna - 400 - 600 zł

Kreska dolna - 300 zł

Kreska dolna przy wykonaniu górnej - 200 zł

USTA

Kontur z cieniowaniem - 800 zł

Kontur z wypełnieniem - 900 zł

Usta 3D - 1000 - zł