Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Strefa dietetyki i kształtowania sylwetki

Konsultacje dietetyczne i kompletny program zdrowotny

Proponujemy Państwu profesjonale doradztwo w zakresie zmiany nawyków żywieniowych i walki ze zbędnymi kilogramami. Pomożemy Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę przez specjalnie dobraną dietę skrojona na Twoje potrzeby tak aby była TO ZMIANA STYLU ŻYCIA a nie dieta. 

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy jadłospisy

Każdy jadłospis staramy się zawsze dopasować do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Zwracamy uwagę nie tylko na to, aby dieta była jak najbardziej urozmaicona i odpowiadała wszystkim normom zdrowego żywienia, ale także była chętnie stosowana. Mamy pełną świadomość, że zmiana sposobu żywienia może okazać się skuteczna tylko wówczas, jeżeli wydane przez nas zalecenia będą realne i dopasowane do upodobań a także stylu życia pacjenta. Dzięki ustalanym przez nas jadłospisom, pacjenci nigdy nie mają poczucia tego, że są na diecie, przez co mogą w spokoju i z przyjemnością realizować wytyczony plan.

Jeśli mają państwo ochotę w sposób naturalny i bez efektu jo-jo zgubić zbędne kilogramy, lub poradzić sobie z chorobami dietozależnymi  – zapraszamy na konsultacje. Z nami przekonają się Państwo, że prawidłowo zbilansowana dieta, dostosowana do indywidualnych potrzeb i upodobań każdego pacjenta może być nie tylko zdrowa ale i smaczna.

Oferujemy pomoc dla:

o   osób , które mają problem z nadwagą lub otyłością

o   osób , które borykają się z chorobami dietozależnymi 

o  wszystkich, którzy chcą zmienić swoją dotychczasową dietę i dowiedzieć się, jak prawidłowo komponować jadłospis.

Proponujemy 3 spotkania. Do pierwszej wizyty należy się przygotować spisując przez min 3 dni wszystkie posiłki  łącznie z napojami. Analizujemy również stopień otyłości oraz wyznaczamy cele. Pomiarów dokonujemy wyjątkowym urządzeniem IN BODY -dzięki temu badaniu dowiesz się jaki jest twój poziom tłuszczu, nawodnienie organizmu, kondycja mięśni ze wskazaniem obszarów, które są słabsze i powinny być wzmocnione przez ćwiczenia, zagrożenie osteoporozą, obliczenie należnej wagi ciała oraz otłuszczenie narządów wewnętrznych. Wynik jest na miejscu interpretowany Uzyskujemy wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą nam stwierdzić przyczynę złego samopoczucia lub nadwagi. Dobrze jest również zabrać podstawowe wyniki badań w tym np cholesterol, trójglicerydy itp Rozmawiamy na temat trybu życia oraz upodobań żywieniowych. Na drugim spotkaniu otrzymujecie Państwo dokładne wytyczne, jadłospisy oraz przepisy. Po około miesięcznej przerwie na 3 spotkaniu dokonujemy pomiaru oraz oceniamy rezultaty.  

Dietę również wspomagamy odpowiednimi zabiegami detoksykującymi oraz kształtującymi sylwetkę. Często łączymy dietę z detoksem.

Cena 3 spotkaniowej sesji 180 zł

Cena samego pomiaru IN BODz interpretacją wyników  30 zł

Detoks 100 zł

Zapraszają na konsultacje

Rudno Katarzyna Lorenc tel  534797000

Chrzanów Ewelina Kościelny tel 530372111

                                         Absolwentki Krakowskiej Akademii Dietetyki

Strefa dietetyki i kształtowania sylwetki

Zmień styl życia z Oknami Natury SPA