Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

STAWIAMY NA BAŃKI - pakiet immunologiczny

Pakiet immunologiczny
To wyjątkowy pakiet - rękawica rzucona infekcjom, przemęczeniu i brakowi energii. Pakiet zawiera kombinacje 3 rzeczy: sauna, bańki, inhalacja. Dobroczynne działania synergii tych zabiegów można ująć w krótkim stwierdzeniu - POPRAWA ODPORNOŚCI, a co za tym idzie lepsze samopoczucie, spadek zachorowalności, więcej energii itp.
Sauna rozgrzeje ciało, usunie toksyny i poprawi krążenie potem stawiamy bańki pokrywając plecy ciepłym olejem, następnie wyciszająca inhalacja w tężni z solanką iwonicką lub z olejami eterycznymi. Niesamowita odnowa, wyciszenie, ralaks. Niech działa natura wspomóż tylko jej działanie!
Ceny:
Stawianie baniek 50 zł
Pakiet immunologiczny 90 zł
Zabiegi najlepiej działają w serii 5 ceremonii min raz w tygodniu.

Finał Wielkiej metamorfozy - synergia działania

12.09.2017

Metamorfoza- co i w jaki sposób osiągnęliśmy

Celem było pozbycie się ok. 25 kg udało się 20 kg w 4 miesiące ale zamiana tłuszczu na mięśnie jest najważniejsza. Synergia działania czyli dieta, zabiegi i trening to klucz do zdrowia, braku efektu jo-jo i jędrnego ciała w każdym centymetrze. Jeśli  chcesz prawdziwej zmiany to synergia jest tym co da ci trwały efekt.  

więcej

Shriro i niech Cię głowa nie boli!

05.09.2017
Boli Cię głowa?? Czujesz zmęczenie ?? To ewidentnie czas na SPA. W Oknach Natury SPA sprawimy, że poczujesz się dużo lepiej a zmęczenie będzie już tylko wspomnieniem. W tym tygodniu do wszystkich masaży, masaż głowy cudownym olejem z Amlą za 30 zł.