Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Nowa usługa w SPA - POCZTA BONOWA

Można zakupić bony na moment.pl, wchodząc na SPA Rudno https://www.moment.pl/s/okna-natury-day-spa lub na SPA Chrzanów https://www.moment.pl/s/okna-natury-day-spa-chrzanow. Zakupić tam bon na najróżniejsze okazje i podarować go drugiej osobie. Jeśli chcesz abyśmy złożyli życzenia w Twoim imieniu, wystarczy napisać smsa z treścią życzeń i wskazaniem daty ich przekazania przez nasz zespół. Z radością zadzwonimy w Twoim imieniu do tej osoby we wskazanym terminie i złożymy życzenia oraz zaprosimy na zabieg.

Dzień Ojca

22.06.2020
Na Dzień Taty bon na masaż zawsze jest trafiony.....Kup tacie bon na masaż w salonie lub skorzystaj z naszej poczty bonowej. na moment.pl. Zadzwonimy, złożymy życzenia i zaprosimy na wizytę.

Henna roślinna Nikk Mole naturalny efekt z pielęgnacją

03.01.2020

Jest to barwnik roślinny produkowany z liści i pędów rośliny zwanej lawsonią bezbronną.  To farbka roślinna, otrzymywana poprzez sproszkowanie liści lawsonii.

Stosowana jest nie tylko w celach estetycznych, poprawiających nasz wygląd i pewność siebie, ale również zapewniającym włoskom ochronę i połysk. Dzieje się tak, ponieważ henna pokrywa włoski twardniejącą warstwą ochronną, w związku z czym zapewnia im trwałość, jak również pogrubia je uzupełniając wszelkie pęknięcia.
więcej