Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Finał Wielkiej metamorfozy - synergia działania

Metamorfoza- co i w jaki sposób osiągnęliśmy

Celem było pozbycie się ok. 25 kg udało się 20 kg w 4 miesiące ale zamiana tłuszczu na mięśnie jest najważniejsza. Synergia działania czyli dieta, zabiegi i trening to klucz do zdrowia, braku efektu jo-jo i jędrnego ciała w każdym centymetrze. Jeśli  chcesz prawdziwej zmiany to synergia jest tym co da ci trwały efekt. 


Basia pierwsze rozpoczęła treningi z Weroniką  Jaroń– trenerem personalnym oraz  zajęcia grupowe w Alizce, takie zajęcia indywidualne na początku są niezwykle ważne, gdyż pozwalają uniknąć błędów oraz powoli przygotowują organizm na mocniejsze ćwiczenia. Dieta została napisana w dostosowaniu do jej trybu życia i preferencji -by to też była przyjemność a nie tylko  wyrzeczenie. To nie tylko dieta ale przede wszystkim zmiana nawyków żywienia i utrzymanie ich po zakończeniu  metamorfozy.   Do tego zabiegi: nasz Repagen łączony z ajurwedyjskim masażem Udvartana, Vital Slim -praca nad poprawą metabolizmu i usunięcie wody z organizmu – co już pisaliśmy, było bardzo ważnym elementem, który przyspieszył utratę centymetrów w obwodach i przywrócił dobre samopoczucie.  Mieliśmy również kilka zabiegów na twarz głownie bazowaliśmy na mezoterapii igłowej na preparatach Cytocare  i S Line. Zabiegi pielęgnacyjne Power Lift  wyrównujące poziom nawilżenia. Nasza kosmetolog i wizażystka Danuta Bugno dobrała Basi makijaż i nauczyła w jaki sposób najkorzystniej skomponować makijaż  podkreślający jej atuty.  Do naszego menu na trwałe zagoszczą więc  3 synergiczne pakiety metamorfozy.  Zapraszamy wszystkich którzy w chcą zainwestować w siebie w sposób skuteczny i holistyczny.
Na naszej stronie FC pełna relacja foto

Wielka wyprzedaż masaży leczniczych

12.08.2019
Do soboty (17.08) zabiegi jeszcze w starej cenie. 
więcej

Nowa odsłona zabiegu Derma Solutiona z dermapenem

07.03.2019
Wzmocnienie zabiegu Derma Solution - mikronakłuwania . Nowa skuteczniejsza formula zabiegowa. Zapraszamy do lektury w zakładce Strefa kosmetyki profesjonalnej - Derma Solution

Lifting, botoks i laminacja rzęs

22.07.2018

Pozwól sobie poczuć się pewnie i kobieco nawet bez codziennego malowania rzęs! Do 29.07. 10% promocja na zabieg na rzęsy
Botox rzęs i keratynowe laminowanie rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie naturalnych rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości. Zabieg nie ma nic wspólnego z doczepianiem sztucznych rzęs.
Nie ma potrzeby używania zalotki do nadania im kształtu czy też konieczności doklejania sztucznych. Oszczędza to nasz czas i pieniądze.

Danuta Bugno zaprasza na zabieg w Oknach Natury SPA Chrzanów