Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Dietetyk

Z przyjemnością informujemy o rozpoczętej współpracy z dietetykiem Panią Magdaleną Baran z firmy PerfectSlim, która będzie wspomagać Państwa wysiłki w osiągnięciu idealnej sylwetki oraz poprawy zdrowia i samopoczucia. Zdrowa dieta oraz zabiegi kształtujące sylwetkę będą od teraz współdziałać aby skuteczniej walczyć o Państwa zdrowie i wymarzony wygląd. Zapraszamy na wizyty w poniedziałki od 10-17 do Okien Natury Day SPA Chrzanów rejestracja do dietetyka 530372111 (w ramach współpracy oraz wspólnego pakietu Zdrowe Kształtowanie Sylwetki,  każdy korzystający z porad dietetyka w naszym spa otrzymuje 20% zniżki na zabiegi kształtujące sylwetkę jako uzupełnienie programu dietetycznego, jak również nasi klienci uprawnieni są do 20% zniżki na porady)

Wielka wyprzedaż masaży leczniczych

12.08.2019
Do soboty (17.08) zabiegi jeszcze w starej cenie. 
więcej

Nowa odsłona zabiegu Derma Solutiona z dermapenem

07.03.2019
Wzmocnienie zabiegu Derma Solution - mikronakłuwania . Nowa skuteczniejsza formula zabiegowa. Zapraszamy do lektury w zakładce Strefa kosmetyki profesjonalnej - Derma Solution

Lifting, botoks i laminacja rzęs

22.07.2018

Pozwól sobie poczuć się pewnie i kobieco nawet bez codziennego malowania rzęs! Do 29.07. 10% promocja na zabieg na rzęsy
Botox rzęs i keratynowe laminowanie rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie naturalnych rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości. Zabieg nie ma nic wspólnego z doczepianiem sztucznych rzęs.
Nie ma potrzeby używania zalotki do nadania im kształtu czy też konieczności doklejania sztucznych. Oszczędza to nasz czas i pieniądze.

Danuta Bugno zaprasza na zabieg w Oknach Natury SPA Chrzanów