Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Depresja, spadek energii, ciągły stres - Terapia czaszkowo krzyżowa to idealne rozwiązanie

Uwolnij swoje traumy zapisane w ciele, wciśnij hamulec i wycisz emocje! Terapia czaszkowo-krzyżowa to powrót do równowagi poprzez pracę nad układem nerwowym.
Uwalnianie traumy to praca z energią, która tkwi w twoim ciele, jeśli nie znajdzie ujścia może nawet w krótkim czasie doprowadzić twój organizm do zmian, które często kończą się konkretną jednostką chorobową. Moc emocji ...w czasie sesji terapeutycznej odczuwam to czasami bardzo wyraźnie. Zdarza się, że ktoś się śmieje lub płacze albo jedno i drugie. Ciało drga, najczęściej barki i dłonie jakby chciało strzepnąć wszystkie nagromadzone napięcia i wrócić do życia w równowadze. Ciało pozbywa się mechanizmów obronnych, klienci odczuwają to często, jakby się „rozpływali”, wtapiali w łóżko, kołysali na falach, czasami w brzuchu rozkwita kwiat… to słowa moich pacjentów! Czują błogostan, zwłaszcza jeśli wcześniej byli zestresowani. Wszystko jest na swoim miejscu – nie trzeba się spinać, starać, walczyć, kontrolować. W tym stanie możemy przyjrzeć się naszemu życiu z dystansem, pojawia się większa przestrzeń. Czasami podróżują w czasie do miejsc, gdzie czuli się bezpiecznie i błogo ..... nie do uwierzenia co skrywa nasz mózg!
A po sesji? Niewykluczone zakwasy, jak po ciężkim treningu. Albo pragnienie, żeby przeleżeć cały dzień. Z drugiej strony twarz staje się świetlista, oczy bardziej wyraziste, całe ciało jest jakby cieplejsze, rozluźnione, miękkie. Takie swoje.
Po sesji ciało pracuje jeszcze przez wiele godzin, dlatego najlepiej się wyciszyć, wcisnąć hamulec niech życie na chwilę się zatrzyma...
Terapia dostępna w Rudnie i Chrzanowie
Zapraszam
Ewelina Kościelny
Terapie Naturalne
Okna Natury SPA
SPA

Happy Hours - coroczne święto w Oknach Natury SPA

14.01.2021
Wystrzeliły HAPPY HOURS magicznego klonowania zabiegów. Kliknij więcej a dowiesz się jakie są zasady promocji!
więcej

Najbardziej pożądany pakiet końca roku

26.11.2020
Najlepszy prezent dla siebie i dla najbliższych.
więcej