Poznaj nasze SPA

Chrzanów

podarujspa.pl

Akademia masażu Okien Natury

Kursy proponowane w naszym SPA są prowadzone na najwyższym poziomie, staramy się aby przeprowadzone były z należytą pieczołowitością i profesjonalizmem. Bazujemy na bogatym doświadczeniu naszego SPA oraz wiedzy zakresu masaży profesjonalnych. Jest również możliwość przeprowadzenia kursu w języku angielskim.
Kursy prowadzą osoby, których pasją jest masaż i posiadają wysokie umiejętności pedagogiczne, potrafią dotrzeć do każdej osoby - naszym celem jest aby każdy wyszedł ze szkolenia z konkretną wiedzą i umiejętnościami. Wprowadziliśmy dni po szkoleniach gdzie kursant będzie mógł przyjechać jeszcze raz po miesiącu i powtórzyć masaż - uważamy że ta forma jest bardzo skuteczna i daje większą możliwość utrwalenia zdobytej wiedzy.

Oferta kursów masaży relaksacyjnych:

Masaż Lomi Lomi 2 dniowy kurs indywidualny i w grupie ukończony certyfikatem. 

Kurs indywidualny 900 zł

Kurs w grupie max 8 osób 700 zł

Masaże Ajurwedyjskie (Abhyanga, Udvartana, Shiro Abhyanga, Kati  Vasti , Netra Vasti - płukanie oka) - 2 dniowy kurs indywidualny i w grupie ukończony certyfikatem

Kurs indywidualny 900 zł

Kurs w grupie max 8 osób 700 zł

Masaż Balijski 1 dniowy kurs indywidualny i w grupie ukończony certyfikatem

Kurs indywidualny 700 zł

Kurs w grupie max 8 osób 500 zł

KURS LOMI LOMI 26.11 (dwa dni) możliwość rezerwacji miejsca noclegowego w Willi Sorento w Krzeszowicach zapewniamy dowóz.
 tel 889234830 www.oknanatury.pl